Ambitious Players
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ambitious Players

Bine ati venit ! Ascultati si o muzica buna intre timp http://worldfm.crabdance.com:2010/listen.pls
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 :DIVERSE:bancuri

In jos 
AutorMesaj
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:13 pm

La un raion de cosmetice, un bărbat complet chel o întreabă pe vînzătoare despre calităţile unui şampon de păr.
- Este ultimul tip de şampon, hidratează firul de păr, previne apariţia mătreţei, spune vînzătoarea.
- Previne despicarea vîrfului firului de păr? întreabă bărbatul.
- Desigur, v-am spus că e ultimul tip de şampon.
- Atunci, daţi-mi un flacon.
- Spuneţi-mi dacă prietena dumneavoastră are părul gras sau uscat.
- Nu-l iau pentru ea, ci pentru mine.
- ?!
- Aş mai avea o întrebare: se poate folosi şi pentru părul din nas şi din urechi?
- Desigur, dar aveti grijă că înfoaie părul şi nu o să stea frumos.
- Nici o problemă, am pieptene!
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:13 pm

Un om fuge de nişte canibali, care după un timp îl prind şi unul dintre ei îi spune:
- Stai liniştit, noi sîntem vegetarieni, mîncăm numai mărul lui Adam!
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:14 pm

Fetele din ziua de azi în liceu învaţă doar două litere şi două cifre: A4 şi X5, începînd cu facultatea învaţă încă două cifre şi o literă: Q7 şi X6.
Din cauza crizei financiare, începînd cu anul universitar 2009-2010, se va schimba programa la facultăţi şi se vor învăţa alte patru litere: RATB.
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:14 pm

Un tip se trezeşte dimineaţa, ia ziarul de la uşă, se uită pe numerele de la loto şi vede că i-au ieşit toate cele şase. Cum avea un serviciu pe care nu îl suporta, pleacă tacticos la serviciu, intră în audienţă la şef şi îl anunţă cu satisfacţie că demisionează.
Şeful spune că e alegerea lui, îi mulţumeşte pentru cei peste 20 de ani lucraţi în firmă şi îi dă un bonus de despărţire de 200.000 de euro.
Omul, fericit nevoie mare, în drum spre loterie intră la reprezentanţa BMW şi cumpără cel mai scump model, în valoare de 200.000 de euro.
Cînd să dea banii, este anunţat că, deoarece este clientul cu nr.1.000.000, primeşte maşina gratis.
- Cînd e să ai noroc, ai noroc, zice omul bucuros că a rămas şi cu cei 200.000 de euro şi are şi BMW nou nouţ.
Trece pe la loto, ridică milioanele şi pleacă acasă.
Stă pe terasă, la o bere şi o vede pe soţia sa venind acasă, cu bicicleta. Moment în care trece pe stradă o betonieră şi o calcă.
- Asta e, zice omul, cînd e să ai noroc, ai noroc pînă la capăt!
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:15 pm

Iepuraşul şi ursul mergeau prin pădure. Se întîlnesc ei cu vulpea, care se mută în casă nouă.
- Măi băieţi, nu vreţi să mă ajutaţi să mut şi eu mobila, că am să plătesc bine!
Băieţii pun mîna la treabă şi pînă la înserat termină. Vine şi momentul plăţii. Vulpea întreabă:
- Ei, acum ziceţi ce vreţi: o sticlă de vodcă sau jos chiloţeii?
Stau ei şi se gîndesc şi într-un sfîrşit ursul alege sticla de vodcă. Pleacă şi, după ce beau toată sticla, printre aburii beţiei, iepuraşul zice:
- Hîc... măi ursule... hîc, ce băiat deştept ai fost tu că... hîc... ai luat sticla de vodcă, că dacă alegeai chiloţeii ce pălăria mea făceam cu ei: mie îmi erau prea mari, ţie prea mici...
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:15 pm

O blondă merge pe stradă cu maşina şi o ia pe contrasens. O opreşte un poliţist şi o întreabă:
- Ştiţi de ce v-am oprit?
La care blonda zice:
- Clar, vrei să ieşi cu mine!
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:16 pm

Culmea tehnicii yoga: să-ţi dai un cap în gură.
Very Happy;)
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:16 pm

Culmea fitnessului: să faci să slăbeasca un ardei gras.
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:17 pm

- De ce eşti atît de supărat, amice, tot nu ţi s-a întors nevasta acasă?
- S-a întors, de asta sînt supărat.

suspect
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:17 pm

Culmea notariatului: să faci o copie legalizată după un act sexual.
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:18 pm

O blondă în benzinărie îşi umflă roata de la maşină prin ţeava de eşapament. O vede o altă blondă care-i spune soţului ei:
- Ce proastă, nu vede că are geamurile deschise?
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:18 pm

Ce face o blondă pe casă? Ascultă muzică house (*)
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:19 pm

Trei blonde blocate în lift strigau pe rînd "ajutor, ajutor". La un moment dat, una dintre ele:
- Ce-ar fi să strigăm simultan?
Şi încep ele: "simultan, simultan".
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:19 pm

După o zi criminală, în care lui Moş Crăciun toate i-au mers prost (i s-au îmbolnăvit 4 elfi, 5 reni au răcit, sania s-a rupt, a rămas fără băutură şi a venit şi soacră-sa în vizită), seara sună la uşă un îngeraş cu un brad imens de Crăciun.
- Ce să fac cu bradul, Moşule? întreabă îngeraşul.
- Să ţi-l bagi în fund!
Şi, de atunci, există tradiţia cu îngeraşul înfipt în vîrful bradului!!!!Smile)
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:20 pm

Ce sărbatoreşte un ateu pe 25 Decembrie? 25 de zile de la ziua României şi 6 zile pînă la Revelion.
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri EmptyMier Mar 04, 2009 2:20 pm

- Domnule doctor, am nevoie de ajutorul dv. Am încercat tot felul de medicamente, dar tot n-am ramas gravidă!
- Staţi s-o luăm metodic! Poate e o chestiune de ereditate. Mama dv. a avut copii?
Sus In jos
Continut sponsorizat





:DIVERSE:bancuri Empty
MesajSubiect: Re: :DIVERSE:bancuri   :DIVERSE:bancuri Empty

Sus In jos
 
:DIVERSE:bancuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ambitious Players :: Prima categorie :: Divertisment ! :: Bancuri !-
Mergi direct la: