Ambitious Players
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ambitious Players

Bine ati venit ! Ascultati si o muzica buna intre timp http://worldfm.crabdance.com:2010/listen.pls
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cerere admin by Cosminel^

In jos 
+2
CLK
Cosminel^
6 participanți
AutorMesaj
Cosminel^




Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/02/2009

Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: Cerere admin by Cosminel^   Cerere admin by Cosminel^ EmptyDum Mar 01, 2009 6:57 pm

Nick:Cosminel^

Nume:Cosmin

Varsta:14

Obiectiv:Cerere admine.

Motiv: Cunosc foarte bine amxmod si binisor adminmod:) am experienta k admin..si cred k as merita:).. si o sa aduk lume pe srv tinand un redirect//

Respecta si vei fii respectat!!!

Va multumesc anticipat!!!
Sus In jos
CLK

CLK


Mesaje : 5
Data de înscriere : 03/03/2009

Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: PRO pEnTrU Cosminel^   Cerere admin by Cosminel^ EmptyMar Mar 03, 2009 6:22 pm

E baiat de treaba merita admin...E de nota 10...
PRO PRO PRO.... lol! lol!
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin by Cosminel^   Cerere admin by Cosminel^ EmptyMar Mar 03, 2009 7:02 pm

PRO
Sus In jos
|---NrK---|




Mesaje : 27
Data de înscriere : 02/03/2009

Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin by Cosminel^   Cerere admin by Cosminel^ EmptyMar Mar 03, 2009 11:16 pm

Sincer sa fiu nul cun personal dar si mai inportant nul cunosc de pe server rabbit .
Nu prea lam vazut online si nu stim cu se conporta cel putin io deci in aceasta privinta numi dau cu pararea




By Neutral---NrK---|
Sus In jos
rZv
Admin
rZv


Mesaje : 47
Data de înscriere : 28/01/2009
Localizare : Constanta

Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin by Cosminel^   Cerere admin by Cosminel^ EmptyMier Mar 04, 2009 10:02 am

nici eu nu prea am mai fost pe server in ultimul timp ca am avut treaba. dar nu vreau sa fie cu suparare dar nu mai dau admine la minori pentru ca sunteti inca copii si va certati din orice , va ofticati repede , si nu aveti experienta necesara . eu am experienta in cs cat aveti voi varsta Smile)
Sus In jos
https://ambitious.forumgratuit.ro
Cosminel^




Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/02/2009

Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: Re all!!!   Cerere admin by Cosminel^ EmptyVin Mar 06, 2009 7:08 pm

rZv am avut admine pe multe srv.. si am decis sa renunt la adminele dupa srv acelea ptr srv tau.. deci ma descurc f, bine in adminat. si nu snt.. sa ma oftic dak ma omoara sa ii dau ban sau astea..deci cred k as merita.. akm e decizia ta
Sus In jos
|---NrK---|




Mesaje : 27
Data de înscriere : 02/03/2009

Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin by Cosminel^   Cerere admin by Cosminel^ EmptyLun Mar 09, 2009 3:57 pm

Cosminel deci si deci U unu te lauzi cu chestiile ca ai avut admine pe alte servere tia zis RzV deca deci asta e astepti si poate vei promi si io is in aceasi situatie si totusi astept bounce
Sus In jos
Sn!per

Sn!per


Mesaje : 21
Data de înscriere : 05/02/2009
Varsta : 28
Localizare : Brasov

Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin by Cosminel^   Cerere admin by Cosminel^ EmptyMar Mar 17, 2009 6:55 pm

NrK te rog nu te ami baga..Sad io zik pro rZv dar dak u ai decis asa .. nu ma bag Basketball Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere admin by Cosminel^ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin by Cosminel^   Cerere admin by Cosminel^ Empty

Sus In jos
 
Cerere admin by Cosminel^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere admin |---NrK---|
» cerere admin
» Regulament si Tip cerere admin !
» Cerere by -=Style=-
» cerere daia smekeraaa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ambitious Players :: Prima categorie :: Cereri admine !-
Mergi direct la: