Ambitious Players
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ambitious Players

Bine ati venit ! Ascultati si o muzica buna intre timp http://worldfm.crabdance.com:2010/listen.pls
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 De la ce vine nick-ul tau ?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
HackStar
Admin
HackStar


Mesaje : 87
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Constanta

De la ce vine nick-ul tau ? Empty
MesajSubiect: De la ce vine nick-ul tau ?   De la ce vine nick-ul tau ? EmptyJoi Ian 29, 2009 2:30 pm

Deci, ce semnifica niku-ul tau? povestiti istorioara din spatele lui , de ce l-ati ales?

Incep yo:

Nick-ul meu HackStar .... totul a inceput de cand eram pe mIRC,akolo am avut un chan inregistart cu usserul StarulEaici,de aici am luat o parte din nick adik Star si lam unit cu Hack....stiti cam cu toti ce inseamna Hack...dak nu interesativa Razz si asa am ajuns la nick-ul HackStar,aveam si usser la fel k sa fie totul complet,akum mam lasat nu prea ma mai pasioneza mIRC-ul,mam lasat de ceva timp cheers
Sus In jos
SLK.

SLK.


Mesaje : 122
Data de înscriere : 05/02/2009
Localizare : BrasoV

De la ce vine nick-ul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: De la ce vine nick-ul tau ?   De la ce vine nick-ul tau ? EmptySam Mar 14, 2009 5:41 pm

cei ala mirc :-??
Sus In jos
HackStar
Admin
HackStar


Mesaje : 87
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Constanta

De la ce vine nick-ul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: De la ce vine nick-ul tau ?   De la ce vine nick-ul tau ? EmptySam Mar 14, 2009 6:04 pm

IRC-ul = Internet Relay Chat

mai pe intelesul tau Razz Un sistem de chat multiuser, nu exista limita la numarul de canale create sau la numarul prersoanelor cu care se discuta...

dak tot ai intrebat,mai bn ne ziceai si de la c vine nick-ul tau....
Sus In jos
|---NrK---|




Mesaje : 27
Data de înscriere : 02/03/2009

De la ce vine nick-ul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: De la ce vine nick-ul tau ?   De la ce vine nick-ul tau ? EmptyMar Mar 17, 2009 10:35 am

Deci niku meu vine de la numele Narcis NrK SUNA MAI BINE K decat c asa mi se pare .Razz deaici vine niku meu
Sus In jos
Continut sponsorizat





De la ce vine nick-ul tau ? Empty
MesajSubiect: Re: De la ce vine nick-ul tau ?   De la ce vine nick-ul tau ? Empty

Sus In jos
 
De la ce vine nick-ul tau ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Ambitious Players :: Prima categorie :: Divertisment ! :: Games !-
Mergi direct la: